Femke Schaap bij galerie Metis_nl

Lilian Bense

De galeriehouder staat bij Art Amsterdam voor een eeuwige tweestrijd: aan de ene kant een interessante presentatie neerzetten, aan de andere kant gewoon keihard verkopen. Vaak gaan deze twee aspecten niet samen, vandaar dat de organisatie vorig jaar No Holds Barred in het leven heeft geroepen.

No holds barred

No Holds Barred (een term afkomstig uit het worstelen) is een nieuw  […]

Een keuze (2)

Maaike van de Wiel

Redacteur/acquisiteur Maaike van de Wiel selecteerde haar favoriete galeriepresentaties van Art Amsterdam 2008. De solopresentaties springen er uit, maar ook enkele groepspresentaties kunnen haar boeien.

Een keuze (1)

Raymond Frenken

Een persoonlijke keuze uit het aanbod van Art Amsterdam 2008 door redacteur Raymond Frenken. Met werk van Peter Martensen, Helen Verhoeven en Carla van de Puttelaar.

Webeditie

Redactie Tubelight

Amsterdam stond van 7 t/m 18 mei 2008 in het teken van de beeldende kunst. TUBELIGHT was van de partij..