Waar ligt Tubelight?

AMSTERDAM
Akinci: Lijnbaansgracht 317
Amsterdams Fonds voor de Kunst: Pakhuis de Zwijger – Piet Heinkade 179
andriesse eyck galerie: Leliegracht 47
Annet Gelink Gallery: Laurierstraat 187-189
Arti et Amicitiae: Rokin 112
Artspace Witzenhausen Gallery: Hazenstraat 60
Breitner Academie: Overhoeksplein 2
Buro Bradwolff: Oetewalerstraat 73
de Appel arts centre: Prins Hendrikkade 142
De Ateliers: Stadhouderskade 86
De Balie: Kleine.G.plantsoen 10
De Veemvloer: Van Diemenstraat 410
Stigter Van Doesburg: Elandsstraat 90
Ellen de Bruijne Projects: Rozengracht 207 A
Flatland Gallery: Lijnbaansgracht 312-314
FOAM: Keizersgracht 609
Fons Welters: Bloemstraat 140
Framer Framed: Staalvilla – Tolhuisweg 1
Francis Boeske Projects: Ms. van Riemsdijkweg 41A
Galerie Juliette Jongma: Gerard Doustraat 128a
Galerie Krijger&Katwijk: L. Leidsedw.str. 198-200
Galerie Onrust: Planciusstraat 9 A
Galerie Ron Mandos: Prinsengracht 282
Galerie van Gelder: Planciusstraat 9 A
Gerhard Hofland: Bilderdijkstraat 165 C
Gerrit Rietveld Academie: Frederik Roeskestraat 96
Huis Marseille: Keizersgracht 401
Kunstverein: Gerard Doustraat 132
LolaLuid!: Piet Mondriaanstraat 140
Lumen Travo: Lijnbaansgracht 314
Martin van Zomeren: Hazenstraat 20
Mediamatic: Dijkgracht 6
Mertens Frames Project Space by Plan B: Hamerstraat 22
Mondriaan Fonds: Brouwersgracht 276
Nieuw Dakota: Ms. van Riemsdijkweg 41b
P/////AKT: Zeeburgerpad 53
Rijksakademie: Sarphatistraat 470
Sandberg Instituut: Fred. Roeskestraat 98
Slewe: Kerkstraat 105A
Soledad Senlle Gallery: Sloterkade 171
Stedelijk Museum: Museumplein 10
Steendrukkerij: Lauriergracht 80
Stichting Amsterdam Photo: Tolstraat 129
Stichting Melkweg: Lijnbaansgracht 234a
Universiteit van Amsterdam: Turfdraagsterpad 9
Upstream Gallery: Kloveniersburgwal 95
Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond: Nes 45
W139: Warmoesstraat 139
Wittenplaats: De Wittenstraat 27
Wouter van Leeuwen: Hazenstraat 27
WOW Amsterdam: Wiltzanghlaan 60

APELDOORN
CODA Museum: Vosselmanstraat 299

ARNHEM
Dutch Art Institute / MFA ArtEZ: Onderlangs 9
Museum Arnhem: Utrechtseweg 87
WALTER: Spijkerstraat 19
Werkplaats Typografie: Agnietenplaats 2

ASSEN
SMAHK: Venestraat 88

BEETSTERZWAAG
SYB: Hoofdstraat 70

BERGEN
SBK Bergen: Hoflaan 26

BREDA
Academie St. Joost: Beukenlaan 1
Club Solo: Kloosterlaan 138

BRUSSEL
NICC: Rue Lambert Crickx 1

DELFT
Galerie De Zaal: Koornmarkt 4
Galerie Lutz: Oude Delft 195
Stichting 38CC: p/a Raam 20 C

DEN BOSCH
Akademie voor Kunst en Vormgeving: Onderwijsboulevard 256
Jan van Hoof galerie: Vugterweg 58-60

DEN HAAG
1646: Boekhorststraat 125
Galerie Kranendonk: Westeinde 29
Galerie Nouvelles Images: Westeinde 22
Galerie Ramakers: Toussaintkade 51
Galerie West: Groenewegje 136
Galerie West p.a. Huis Huguetan: Lange Voorhout 34
Gemeente Museum: Stadhouderslaan 41
KABK: Prinsessegracht 4
Liefhertje en de Grote Witte Reus: Stationsweg 137
Maurits van de Laar: Herderstraat 6
Nest: De Constant Rebequeplein 20b
Pulchri Studio: Lange Voorhout 15
Seasons Galleries: Toussaintkade 70
Stichting Optrek: Repelaerstraat 33
Stroom HCBK: Hogewal 1-9
Theater aan het Spui: Spui 187
Van Stockum Den Haag: Spui 40

DIEPENHEIM
Kunstvereniging Diepenheim: Grotestraat 17

DOETINCHEM
Kunstcentrum Het Web: De Veentjes 35

DORDRECHT
Dordrechts Museum: Museumstraat 40
Pictura: Voorstraat 190-192

EINDHOVEN
De Fabriek: Baarsstraat 38
De Kazerne: Paradijslaan 8
MU: Torenallee 40-06
Onomatopee projects: Willemstraat 27
Temporary Art Centre: Vonderweg 1
Van Abbemuseum: Bilderdijklaan 10

ENSCHEDE
Concordia Kunst & Cultuur: Langestraat 56
Dutch Art Institute en AKI: Hulsmaatstraat 35
Rijksmuseum Twente: Lasondersingel 129-131

GOES
Galerie van den Berge: Albert Joachimikade 5

GRONINGEN
Academie Minerva: Gedempte Zuiderdiep 158
CBK Groningen: Trompsingel 27
Frank Mohr Instituut: Praediniussingel 59
Groninger Museum: Museumeiland 1
NP3: Hofstraat 21
Rijksuniversiteit Groningen: Oude Kijk in ’t Jatstraat 26
Sign: Winschoterkade 10

HAARLEM
De Hallen: Groot Heiligland 62
Galerie Rob de Vries: Koolsteeg 2a
Horizonverticaal: Houtmarkt 7
Galerie 37 Spaarnestad: Groot Heiligland 37
Nieuwe Vide: Minckelersweg 6
Vishal: Grote Markt 20

HEERENVEEN
Museum Belvédère: Oranje Nassaulaan 12

HEERLEN
Schunck *: Bongerd 18

HELMOND
Museum Helmond: Kasteelplein 1
Ned. Cacao Fabriek: Cacaokade 5

HOORN
HMK {Hotel MariaKapel}: Korte Achterstraat 2a

IJMUIDEN
RC de Ruimte: J.P. Coenstraat 51-55

LEEUWARDEN
VHDG: M.H. Trompstraat 4 A

LEIDEN
Galerie LUMC: Albinusdreef 2
Universiteit Leiden (bibl.): Doelensteeg 16

MAASTRICHT
Academie v. Beeldende Kunsten: Herdenkingspl. 12
Bonnefantenmuseum: Avenue Ceramique 250
Bureau Europa: Boschstraat 9
Jan van Eyck Akademie: Academieplein 1
Marres: Capucijnenstraat 98
Universiteit Maastricht: Grote Looiersstraat 17
Wild West Active Space: Heggenstraat 16

MIDDELBURG
De Vleeshal: Markt 1

OSS
Museum Jan Cunen: Molenstraat 65

OTTERSUM
Kunsten Roepaen: Kleefseweg 9

ROERMOND
ECI Cultuurfabriek: ECI 13

ROTTERDAM
Burgertrut: Hang 5
CBK Rotterdam: Eendrachtsstraat 10
Chabot Museum: Museumpark 11
Erasmus Universiteit, Faculteit der Hist. en Kunstwetenschappen: Oudlaan 50
Galerie Cokkie Snoei: Mauritsweg 55
Galerie Delta: Eendrachtsplein 19
Galerie Frank Taal: Van Speykstraat 129
Galerie Kralingen: Gashouderstraat 9
Galerie Phoebus: Eendrachtsweg 61
Galerie Rianne Groen: Schietbaanstraat 21
Galerie VIVID: Red Apple building – Scheepmakershaven 17
Galerij Erasmus: Burgemeester Oudlaan 50
Gemeente Bibliotheek: Hoogstraat 110
Het Wilde Weten: Robert Fruinstraat 35
Hommes: Charloisse Kerksingel 14
Kunsthal: Westzeedijk 341
MAMA: Witte de Withstraat 29-31
Museum Boijmans van Beuningen: Museumpark 18-20
Nederlands Fotomuseum in Las Palmas: Wilhelminakade 332
Piet Zwart Instituut: Blaak 10
RAM Foundation: Blekerstraat 10
TENT.: Witte de Withstraat 50
V2_Institute for the Unstable Media: Eendrachtsstraat 10
Wilfried Lentz: Justus van Effenstraat 130 – Badhuis
Willem de Kooning Academie: Blaak 10
Witte de With: Witte de Withstraat 50
Zic Zerp: Van Oldenbarneveltstraat 120A

SCHIEDAM
De Ketel Factory: Hoofdstraat 44
Stichting KunstWerkt: Boterstraat 81
Stedelijk Museum: Hoogstraat 112

SITTARD
De Domeinen: Ligne 2

TERNEUZEN
Toonbeeld: Bellamystraat 26a

TILBURG
Galerie Bremmer: Hasseltstraat 165
Galerie Resy Muysers: Nieuwlandstraat 22
PARK: Wilhelminapark 53
SEA Foundation: Tivolistraat 22
Van de Nieuwe Dingen: Leo XIII straat 90h

UTRECHT
BAK, basis voor actuele kunst: Lange Nieuwstraat 4
Casco: Lange Nieuwstraat 7
Centraal Museum: Agnietenstraat 1
Dapiran Art Project Space: Springweg 59
HKU Beeldende Kunst: Boudier-Bakkerlaan 50
Kapitaal: Plompetorengracht 4
Kunstliefde: Nobelstraat 12 A
Moira Expositieruimte: Wolvenstraat 10

VENLO
Museum Van Bommel Van Dam: Deken van Oppensingel 8

VIJFHUIZEN
Kunstfort: Fortwachter 1

WEERT
Gemeente Museum De Tiendschuur: Recollectenstraat 5 A

ZWOLLE
CABK: Rhijnvis Feithlaan 50
Museum de Fundatie: Blijmarkt 20