Bradley Pitts
Bradley Pitts is er nog steeds, maar dan anders. Na een tweejarig verblijf aan de Rijksakademie is hij nu namelijk resident researcher in art/science , een positie die vermoedelijk speciaal voor hem geschapen is.
Bradley Pitts is er nog steeds, maar dan anders. Na een tweejarig verblijf aan de Rijksakademie is hij nu namelijk resident researcher in art/science , een positie die vermoedelijk speciaal voor hem geschapen is.
Op tegenover elkaar geplaatste projectieschermen zijn twee uitersten van […]
Zo ongeveer in de verste uithoek van de Rijksakademie, helemaal achterin […]
Een paradijselijk tafereel van aarde, gips, plastic, piepschuim en andere […]
In Man and Gravity , de film van Jakrawal Nilthamrong die in een loop […]
On the same day as my grandfather’s death, my cousin left home and never […]
Auteur Noor Mertens noemt de Kunstvlaai ‘een oerwoud van goede bedoelingen’, waar echt interessante werken helaas maar met moeite te vinden zijn. Toch is het haar gelukt er drie te vinden die het vermelden waard zijn.
Een opening is vaak zo’n dol gebeuren dat de kunstwerken waar het om draait, vergeten lijken te worden. Op de Kunstvlaai was dat niet het geval.
Video, multimedia en installatiekunst. Op Art Amsterdam moest je er met […]
De overvloed van Art Amsterdam inspireerde auteur Erik van Tuijn tot niet zomaar een lijstje favorieten , maar tot een top drie van top drie’s, een ‘drieste top drie’, zeg maar. Met onder andere werk van Peggy Frank, Frank van der Salm en Nazif Topçuoglu.
Een persoonlijke keuze uit het aanbod van Art Amsterdam 2008 door auteur […]
‘Eten jullie dit echt?’ schijnt presidentskandidaat Obama gezegd te hebben […]