Geheimen blootleggen
Aan de Amsterdamse Laurierstraat is deze winter de expositie Forbidden Rooms te bezoeken. Vanuit verschillende invalshoeken belicht de Spaanse kunstenaar Alicia Framis de werking van censuur en geheimhouding.
Aan de Amsterdamse Laurierstraat is deze winter de expositie Forbidden Rooms te bezoeken. Vanuit verschillende invalshoeken belicht de Spaanse kunstenaar Alicia Framis de werking van censuur en geheimhouding.
In een tijd waarin beeldcultuur onze leefomgeving domineert, is de […]
Een wit platform staat centraal in Afterform, de tentoonstelling van David […]
Zaterdagmiddag 24 april, 2010. De Japanse kunstenaar Meiro Koizumi gekleed […]
De Mexicaanse kunstenaar Carlos Amorales (1970, pseudoniem voor Carlos […]
Een Italiaanse invasie in Amsterdam. Anders is de groepstentoonstelling bij Annet Gelink Gallery niet te interpreteren.
Een persoonlijke keuze uit het aanbod van Art Amsterdam 2008 door auteur […]
Eén van de belangrijkste thema’s in het werk van de Spaanse kunstenaar […]
Adverterend, curaterend, site ontwerpend, voorfilmmakend, […]
En verder… is een presentatie met belofte voor de toekomst.
Het gebeurt een paar keer per jaar: je stapt een tentoonstellingsruimte binnen en de wereld verdwijnt als drijfzand onder je voeten. Het duurt een fractie van een seconde, maar al je verwachtingen, clichés en vooroordelen.
Anton Corbijn en Don van Vliet lopen over een […]