Van weerzinwekkende schoonheid
In een donkere ruimte speelt een film begeleid door frivool pianospel. Er is een schedel van een dier te zien die langzaam lijkt te kristalliseren.
In een donkere ruimte speelt een film begeleid door frivool pianospel. Er is een schedel van een dier te zien die langzaam lijkt te kristalliseren.
Twee meisjes met rood haar staan naast elkaar in het gras tussen de madeliefjes, half in de schaduw, half in de zon. Ze zijn verkleed als prinsesjes, de een in een roze, de ander in een blauwe jurk, afgezet met bonten en kanten rouches.
Voor een zilverkleurige golfplaat nemen een man en vrouw plaats midden in het beeld. Hij heeft zijn pak aan en een baby op zijn arm, zij heeft een zalmroze trouwjurk aan met fel groen tule.
Wat bezielt mensen om zich in hun vrije tijd te verkleden als trol of elf en elkaar in een afgehuurd bos met plastic zwaarden te lijf te gaan?
Het Vlaamse kunstenaarsinitiatief Cakehouse bestaande uit Lieven Segers en […]
Van afwasser, illustrator en ontwerper tot filmmaker. Het is alsof de Belg […]
Ik zit in het oog van een sneeuwstorm. Om mij heen een onnavolgbaar […]
Exposities met ‘(de) ruimte' als thema blijken dit voorjaar […]