Over de Prix de Rome en leeftijd
De Prix de Rome heeft de leeftijdsgrens laten varen. De originele leeftijdsgrens van dertig jaar werd vlak na de Eerste Wereldoorlog tijdelijk opgerekt tot 35.
De Prix de Rome heeft de leeftijdsgrens laten varen. De originele leeftijdsgrens van dertig jaar werd vlak na de Eerste Wereldoorlog tijdelijk opgerekt tot 35.
Tubelight bestaat in 2023 vijfentwintig jaar en voor de open call van […]
Het kwam vaak voor dat schepen voor Pampus lagen. Ze lagen dan een tijd stil, wachtend tot het vloed werd en ze het forteiland in het IJmeer konden passeren. Ook wij wachten op de vloed van postpandemische tijden.
Synesthesie is een aandoening waarbij door een vermenging van de zintuigen […]
Op de Documenta in Kassel, afgelopen augustus, kocht ik het boek Ways of […]
Vandaag opent The Black Archives zijn eerste tentoonstelling getiteld […]
Ieder jaar opent de Rijksakademie haar deuren voor het publiek tijdens de RijksakademieOPEN. Dit is hét moment om een nieuwe generatie veelbelovende kunstenaars te ontdekken door een kijkje te nemen in hun studio’s.
Bananen: wie houdt daar nou niet van? De Canadese kunstenaar Anna Banana (1940) weidde haar leven die langgerekte, met stevige schil omhulde vruchtvleesstaaf. Sinds de jaren 70 geldt zij als één van de spilfiguren van de internationale mail-art beweging.
Galerie Ron Mandos presenteert in de tentoonstelling Cotidiana (Dagelijks) […]
Het Amsterdam Art Weekend, dit jaar alweer met haar zesde editie, belooft […]
Van 23 tot en met 26 november is het weer Amsterdam Art Weekend. In dit […]