Mijn vriend & ik

In de tentoonstelling Mijn vriend & ik onderzoeken kunstenaars wat  […]

Triggering Disquietude

Het Enschedese 21rozendaal toont ruimtelijk werk van de Duitse kunstenaar Kerstin Ergenzinger in de expositie Triggering Disquietude. Als bezoeker word je hoe dan ook onderdeel van de omvangrijke installaties die continu in beweging zijn. Ook bewegingen en signalen van buiten 21rozendaal beïnvloeden de technisch complexe werken.

Sampler pur sang

Martine Spanjers

In 21rozendaal in Enschede was eerder de omringende wijk Roombeek het speelveld voor projecten van gerenommeerde kunstenaars. De nieuwe curator Nanda Janssen presenteert nu een solo van de Franse kunstenaar Bruno Peinado.

Voornemens op rulle grond

Maarten Steenhagen

Sinds kort kent Enschede haar eigen ruimte voor hedendaagse kunst, met alle ijverige doelstellingen die daarbij horen. Experimenten, samenwerkingsprojecten en een programma van lezingen, artist talks en performances – 21Rozendaal gaat het doen.